O hotelu

Historická budova Hotelu Praga 1885 nadchne dokonalou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2010. Pochází z roku 1885 a od počátku zde fungoval prvotřídní hotel, ve kterém mimo jiné žil v letech 1911 - 1912 Albert Einstein.

Hotel je vyhledáván pro svou ideální polohu nedaleko historického centra Prahy, v blízkosti stanice metra Anděl.

Všechny pokoje jsou nekuřácké. Samozřejmostí je možnost bezdrátového připojení k internetu.

Okolí

Ideální poloha Hotelu Praga 1885 umožňuje pěší vycházky za poznáním. Vydejte se na Petřín, Hradčany nebo na Bertramku. Pohodlnou dostupnost jakéhokoliv místa v Praze zajišťuje stanice metra Anděl. Nachází se jen pár minut pěší chůzí od hotelu.

V blízkosti hotelu se nachází významné obchodní centrum i lékařské zařízení.

Pokoje

Stylu 19. století se držíme i ve vybavení přepychových pokojů. Najdete jich u nás 42. Samozřejmostí je vlastní luxusní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, minibar, telefon a možnost bezdrátového připojení k internetu. Hotel je vybaven výtahem, který je dostupný ve všech podlažích.

Profesionální personál se postará o vaše dokonalé pohodlí a nerušený klid.

Gastronomie

Nevšední kulinářský zážitek na vás čeká ve stylové hotelové restauraci. Pestrá nabídka specialit české i světové gastronomie uspokojí i ty nejnáročnější kritiky.

Interiér ve stylu 19. století, s původním osvětlením a stylovým nábytkem zlákal nejednoho hosta k uspořádání svatby, hostiny nebo jiné významné události.

Útulné a luxusní prostředí restaurace je pro vás otevřeno od 7.00 - 13.0017.00 - 22.00 hodin denně.