Úvod

Vítejte na webových stránkách rodinného hotelu Praga 1885!

 

Náš hotel je proslulý nejen díky špičkovému servisu a nadstandardnímu přístupu k zákazníku, ale taky pro svoji jedinečnou domácí atmosféru, která ve Vás zajistí nezapomenutelný zážitek a pocit domova na Vašich cestách. Profesionální a individuální přístup našeho personálu a vedení Vám umožní cítit se na cestě v bezpečí a pohodlí a nechá Vás zapomenout na běžné starosti. Díky tomu budete moci naplnit účel Vaší cesty tak, jak jste si to naplánovali. Náš vstřícný personál pro Vás zajistí všechno potřebné pro hladký průběh Vašeho pobytu.

Historická budova našeho hotelu do Vás vdechne vzpomínky na Prahu koncem 19. století. Přenesete se do romantické doby, kdy po Praze jezdili kočáry a kdy pražský vzduch voněl nezapomenutelnou tajemnou vůní bohaté historie a významných událostí. Právě v této době u nás strávil několik let svého života světoznámý vědec Albert Einstein a pravděpodobně během této doby získal jednu z největších inspirací pro svoje velmi významné bádaní.  Zastavovala se v naší budově i veliká spousta dalších světově známých osobností, ve kterých pobyt u nás zanechal ty nejvzácnější vzpomínky.

Naše restaurace, která je rovněž v historickém stylu, ve Vás zajisté zanechá otisk těch nejlepších chutí. Vaříme u nás jídlo s láskou a nadšením a rádi pro Vás připravíme kulinářskou specialitu dle Vašeho přání, která umocní zážitek z Vašeho cestování.

Náš šikovný management pro Vás může zajistit velkou škálu akcí, jako jsou například oslavy svateb, oslavy narozenin, korporativní večírky, školení, semináře a mnoho dalšího. Všechno bude šité přímo na míru Vašim představám.

Jsme tu proto, abychom pro Vás zajistili ty nejlepší zážitky, ať už cestujete za zábavou, poznáním či za pracovními účely.

Velice se těšíme na Vaši návštěvu a přejeme mnoho úspěchů!

Tým hotelu Praga 1885.